×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Mesajah

Mesajah

Od 06.01.2023 19:00 do 06.01.2023 21:30

Lokalizacja: Dworcowa 1

Kategorie: Koncert

Hits: 2019

Oceń:

Gorące rytmy na początku karnawału

Mesajah jak nikt potrafi połączyć prawdziwe jamajskie brzmienie z komercyjną popularnością! Jest wokalistą, autorem tekstów, producentem i kompozytorem. Występował z grupą Natural Dread Killaz, jednak w 2008 roku rozpoczął solową działalność. Nagrał wtedy debiutancki album Ludzie prości — autorską interpretacją dźwięków reggae, dancehallu, dubu i hip-hopu. Z tej płyty pochodzi jeden z największych hitów Mesajah — Każdego dnia. Drugi krążek, po 4 latach od solowego debiutu, zatytułowany Jestem stąd, nawiązywał do problemu dyskryminacji rasowej w Polsce. Słuchaczom szczególnie zapadła w pamięć piosenka Szukając szczęścia, nagrana z Kamilem Bednarkiem. Kolejny album — Brudna prawda, zawiera takie hity jak Ten kraj, Beautiful Morning z Blackout JA, czy Lepsza połowa. W 2016 roku ukazała się już 4 płyta Mesajah — Powrót do Korzeni. To jak do tej pory najbardziej osobisty i dopracowany album w jego karierze. Autor stał się swym producentem wykonawczym i nadzorował cały proces powstawania płyty. Płyta nagrana została z własnym zespołem Riddim Bandits oraz chórkiem I Grades. Na płycie gościnnie zarejestrowali się: Damian Syjonfam, Wlazi, Cheeba, paXon oraz Bubblaz — Jamajczyk z Firehouse Crew.
Utwór Wolne odniósł sukces w głosowaniu widzów Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 2016 roku.

W Szklarskiej Porębie Mesajah wystąpi na 4 Peronie w Święto Trzech Króli. Publiczność rozgrzeje Kosmos Mega Sound System.

Koncert 6 stycznia 2023 roku w Szklarskiej Porębie na 4 Peronie przy ulicy Dworcowej 10

  • godz. 19 / Kosmos Mega Sound System
  • godz. 20 / Mesajah

Wstęp 50 zł w przedsprzedaży / 60 zł w dniu koncertu. Rezerwacja miejsc poprzez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organizatorzy: Kosmos Mega Sound System — Janusz Lichocki oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie.

 Koncert Mesajah 6 stycznia 2023 na 4 Peronie