×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Targ doroczny

Targ doroczny

Od 15.12.2018 12:00 do 15.12.2018 17:00

Lokalizacja: Słowackiego 13, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Kategorie: Kultura, Dla mieszkańców, Miejskie

Hits: 6021

Oceń:

ŚWIĄTECZNY JARMARK ROZMAITOŚCI w SZKLARSKIEJ PORĘBIE 15 GRUDNIA 2018

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Świątecznym Jarmarku Rozmaitości organizowanym przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. Będzie możliwość zaopatrzenia się w prezenty dla najbliższych, znajomych ale i można będzie coś ciekawego i oryginalnego wypatrzyć dla siebie.

Na jarmarku swoje rękodzieło zaprezentują nasi mieszkańcy i artyści oraz okoliczni twórcy. Pojawią się dekoracje i ozdoby świąteczne, bombki, gwiazdki, kosmetyki naturalne, biżuteria szklana, ceramika, ptaszniki Macieja Wokana, obrazy Ireny Gołąb, rękodzieło wykonane z drewna, ceramika, lasy karkonoskie w szkle. Nie zabraknie pysznych domowych wypieków od Kasi i korzennych pierników od Martyny.

Ofertę uzupełnią warsztaty i prezentacje ekologiczne zaprzyjaźnionych instytucji: Nadleśnictwa Szklarska Poręba i Karkonoskiego Centrum Edukacji Ekologicznej. Również rodzinne warsztaty świąteczne, na których będziemy tworzyć m.in. ceramiczne ozdoby choinkowe, śnieżne kule, dekorować pierniki. Nade wszystko jednak zachęcamy do spędzenia tego dnia integrując się, rozmawiając przy ubieraniu choinki, z gorącą czekoladą w kubeczkach. Dajmy sobie chwilę na zwolnienie tempa i spotkanie w dobrym towarzystwie.

Jarmark Świąteczny 2018

 

PROGRAM

godz. 12-17 Świąteczny Jarmark Rozmaitości
przy budynku Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej

• Prezentacja rękodzieła lokalnych twórców, stoiska promocyjne Nadleśnictwa Szklarska Poręba i Karkonoskiego Centrum Edukacji Ekologicznej, ubieranie choinki
• Występ grupy wokalnej MOKSiAL pod kierunkiem Eweliny Gorayskiej i wspólne śpiewanie kolęd

godz. 14-17 Warsztaty świąteczne
sale MOKSiAL

• Dla dzieci, koszt 0 zł
- śnieżne kule (Monika Krakowska)
- zdobienie pierników (PIERNIKI MARTYNY)
- ozdoby ceramiczne (IZERY GALLERY)

• Dla dorosłych koszt: 15 zł, udział od 16 lat
- stroiki i wianki świąteczne (Magdalena Bromblik)
- prezenty z drewna (DREWNIANY PIOTRULA)

Na warsztaty dla dorosłych obowiązują zapisy poprzez e-pocztę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chętnych do wzięcia udziału w jarmarku wystawców zapraszamy do wypełnienia karty zgłoszenia i przesłanie jej na e-adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 7 grudnia 2018 r.

Organizatorem jarmarku jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie, przy ul. Słowackiego 13, tel. 75 717 36 14, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszeniowa i regulamin do pobrania poniżej