×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Miło nam poinformować, że znajdujący się w Szklarskiej Porębie czterogwiazdkowy hotel Bornit został wyróżniony prestiżowym tytułem „Hotelu Przyjaznego Rodzinie”. O przyznaniu tak zaczytanego wyróżnienia zadecydowały między innymi takie cechy jak: wydzielona część obiektu, przygotowana z myślą o małych gościach, udogodnienia ułatwiające rodzinom opiekę nad dzieckiem, przyjazna atmosfera i liczne atrakcje. Hotel Bornit miał silna konkurencję. Do udziału zgłosiło się ponad 50 ośrodków z 10 województw. Hotel Bornit otrzymał maksymalną liczbę 5 gwiazdek co świadczy o tym, że spełnia wszystkie określone standardy hotelu dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży.

Akcja „Hotel Przyjazny Rodzinie” ma na celu zapewnienie komfortowych warunków do wypoczynku dla małych i dużych gości oraz stworzenie w Polsce nowej kategorii hoteli rodzinnych oraz zachęcenie innych hoteli, pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych do wprowadzania wyposażenia i  standardów sprzyjających bezpiecznemu pobytowi rodzin. Jurorzy oraz internauci i goście hotelowi już drugi raz wybierali miejsca przyjazne rodzinom z maluchami. Tegoroczne hasło brzmiało: "Dziecko VIP-em w hotelu".

Zgodnie z regulaminem obiekt odwiedził przedstawiciel kapituły akcji, który analizował, czy hotel spełnia liczne kryteria ustalone przez organizatorów. Lutowa wizyta wypadła pomyślnie, o czym świadczy zarówno przyznany Bornitowi certyfikat, jak i wystawiona przez wizytatora ocena.

Serdecznie gratulujemy.