×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Kierujemy nasz artykuł do silnych sercem i niestandardowych umysłem ludzi, którzy są gotowi podjąć się wyzwaniu i zostać nagrodzonym wdzięcznością  wszystkich wychowanków Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie.

My jako wychowankowie wraz z Dyrektorem w/w placówki Jarosławem Malcem oraz psychologiem Naminą Godyń podejmujemy się niespotykanego dotychczas przedsięwzięcia polegającego na odnajdowaniu siebie w świecie talentów i geniuszy.
Więc, bierzemy sprawy w swoje ręce! W tym roku chcemy zakupić projektor multimedialny wraz z ekranem oraz laptopem, które posłużą do celów dydaktyczno - edukacyjnych i rozwojowych. Dzięki wsparciu sponsorów jesteśmy w stanie osiągnąć swój cel - nasz wspólny cel!

Dom Dziecka w Szklarskiej Porębie, to placówka pełna ciepła z dziećmi pełnymi zapału i samozaparcia. Bez ludzi, którzy zaoferowaliby swój czas i pieniądze, będą miały ograniczony dostęp do samodoskonalenia i rozwoju. Wychowankowie chcieliby nawiązać kontakt z ludźmi, którzy pomogliby zrealizować ich cele i marzenia, które nastawione na ich rozwój.
Dzieci chciałyby także wszystkich zainteresowanych zaprosić do placówki w celu podzielenia się zdobytą wiedzą oraz umiejętnościami nabytymi w życiu zawodowym. Co umożliwiłoby bardziej rzeczywisty proces integracyjny pomiędzy dziećmi z Domu Dziecka, a mieszkańcami gminy Szklarska Poręba w życiu codziennym.

Ludzi dobrego serca prosimy o wyrozumiałość w odbiorze, jednocześnie mając na względzie dobro dzieci podajemy nr konta:
Bank BOŚ 57154011992036806488750003.

Dziękujemy za wszelkie przejawy dobrego serca.

 Tekst : Wychowanka Domu Dziecka - Joanna Romanowska