×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

"Karkonosze - Kraina Wichrów i Mgieł" - polecamy niezwykły album naszego szklarskoporębskiego artysty - pana Tomasza Olszewskiego.
Album stanowi bogaty zbiór czarno - białych fotografii powstałych w przeciągu całego życia twórczego artysty. W czterech rozdziałach zatytułowanych kolejno: Wiatr, Mgła, Drzewa i Kamienie znajdziemy fotograficzną dokumentację polskich Karkonoszy z ich surowym klimatem, niepowtarzalnymi skalnymi formami oraz wyjątkową przyrodą.

Pięknie i starannie wydany album ma postać niewielkiej książki, ale stanowi esencję karkonoskiej fotografii, szczególny pamiętnik z gór i wyszukany prezent dla miłośników Karkonoszy.

Wydanie albumu pod koniec ubiegłego roku, zbiegło się z podwójnym jubileuszem w życiu autora: 50 - leciem jego członkostwa w Związku Polskich Artystów Fotografików i 80-tymi urodzinami. Z tej okazji 15 grudnia, jeleniogórskim BWA odbyło się uroczyste spotkanie z panem Tomaszem Olszewskim.

Album wydany został przez wydawnictwo Moniatowicz Foto Studio.
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 605 661 196

więcej o autorze

Szerzej o  jubileuszu pana Tomasza Olszewskiego i jego nowym albumie fotograficznym w Nowinach Jeleniogórskich w  artykule Daniela Antosika