×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Od października 2009 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego im. Jana Sztaudyngera odbywają się warsztaty w ramach Projektu „Rozwiń skrzydła” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Wśród kilkunastu propozycji zajęć pozalekcyjnych są także warsztaty informatyczno – fotograficzne. Uczestniczy w nich 12 osób, których wielką pasją, ale i talentem, jest fotografowanie. Wspólnie chodzimy „w plener” (w ramach zajęć w soboty), w szkole analizujemy zdjęcia i uczymy się ich cyfrowej obróbki. Próbujemy też możliwości publikowania i prezentacji zdjęć (patrz galerie na stronie Projektu).

Podczas pleneru, który mieliśmy 5 grudnia  postanowiliśmy zrobić nieco zdjęć na festynie mikołajkowym. Poniżej wybrane zdjęcia wykonane przez: Kamila Orłowskiego, Malwinę Bodzioch, Michała Tokarza, Aleksandrę Hochół, Katarzyna Łoś, Rafała Leszczawskiego i Artura Leszczawskiego (opiekuna grupy). Pozostali uczniowie uczestniczący w warsztatach to Beata Przewłocka, Dawid Monkiewicz,  Mikołaj Bacior, Aleksandra Graczyk, Przemysław Żurowski i Wojciech Kubiela.
Zapraszamy do odwiedzenia strony Projektu, gdzie sukcesywnie będą się pojawiać kolejne galerie ze zdjęciami z naszych warsztatów. Mamy nadzieję, że coraz ciekawsze…

Artur Leszczawski, opiekun grupy i prowadzący zajęcia