×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

9 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie, odbyło się spotkanie z klubami, stowarzyszeniami oraz aktywnymi grupami sportowymi, działającymi na terenie miasta. Gościem był Burmistrz Miasta Arkadiusz Wichniak.
Tematem spotkania były wspólne działania w zakresie organizacji imprez sportowych w 2010 r. oraz zasady korzystania i wynajmowania obiektów i pomieszczeń sportowych przez kluby i stowarzyszenia naszego miasta.
W czasie dyskusji Burmistrz Szklarskiej Poręby Arkadiusz Wichniak przedstawił szereg przedsięwzięć, aby możliwość korzystania z obiektów znajdujących się w zarządzaniu Miasta była bezpłatna.
Wszelkie działania formalne z tytułu korzystania z tych obiektów przez mieszkańców naszego miasta, przejąłby na siebie MOKSiAL. Ponadto poinformowano uczestników spotkania, że nowo powstałe obiekty sportowe w mieście t.j. boisko piłkarskie przy ul. Waryńskiego oraz boisko wielofunkcyjne „ORLIK” przy ul. Okrzei będą w zarządzaniu Miejskiego Ośrodka Kultury,Sportu i Aktywności Lokalnej.
Dyrektor MOKSiAL zapoznał uczestników z opłatami za korzystanie z obiektów sportowych oraz cennikiem, który jest również dostępny na stronach MOKSiAL.

Wynajęcie obiektów - CENNIK

  www.moksial.pl