×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

 
W dniu 20.11.2009r. odbyło się w KAPRYSIE impreza o charakterze edukacyjno-integracyjnym, promująca działalność wolontarystyczną. Na spotkaniu z beneficjentami  podsumowano realizację projektu systemowego „Ja wam jeszcze pokażę-krok w stronę aktywizacji i integracji mieszkańców Szklarskiej Poręby” zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szklarskiej Porębie z udziałem zaproszonych przedstawicieli Urzędu Miasta  w Szklarskiej Porębie, wolontariuszy i pracowników MOPS.

Na spotkaniu zabrała głos Pani Anna Elb, która pracuje społecznie na rzecz dzieci, młodzieży i mieszkańców Szklarskiej Poręby jako wolontariusz oraz beneficjenci projektu w osobie:  Pani Joanna Czarnecka oraz  Pan Andrzej Burdach.

Dnia  23.11.2009r.  w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste  wręczenie nagrody Ministra Pracy i Polityki Społecznej i dyplomu uznania dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szklarskiej Porębie za wybitne i nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej.                         


Przygotowała Bogumiła Popłońska