×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

"Zdolna z górnej" czyli utalentowana artystka Paulina Pelisiak laureatką ogólnopolskiego konkursu fotograficznego pod tytułem "Człowiek i jego pasje" organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Turku.

Przedstawienie wyników oraz pokonkursowa wystawa prac odbyła się 28 października w pięknej sali kinowej. Paulina swymi pracami „ A – mol ”, „ B - mol ”, „ D - mol ” wprost rzuciła jury na kolana, którzy dostrzegli zarówno dobre technicznie zdjęcia ale również idealne nawiązanie do tematu konkursu. Podczas rozdania nagród w sali wypełnionej po brzegi oglądającymi konkursowe prace rozbiegły się gromkie brawa podczas odczytywania wyników, zwłaszcza gdy wyczytywano naszą artystkę.
Warto dodać że ten konkurs to nie jedyne duże osiągnięcie Pauliny - zarówno w tym roku jak i w poprzednich latach wygrywała lub zajmowała wysokie miejsca w konkursach fotograficznych i graficznych a także organizowała wystawy swych prac, lecz po wręczeniu nagród i ogólnej fascynacji jej pracami oznajmiła, że ten jest dla niej najważniejszy.

Tekst Kamil Jarosławski
 
Zdjęcia prac oraz wyniki konkursu : www.mdk.turek.net.pl  oraz  TUTAJ 

więcej o Paulinie Pelisiak na stronie MOKSiAL ZOBACZ