×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

718 wystawców z 39 krajów wzięło udział w jubileuszowej 20 - tej edycji największych w Polsce targów turystycznych TOUR SALON, które odbyły się w dniach 21-24 października br. w Poznaniu. Przez cztery dni tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedziło 25.000 zwiedzających, wśród których ok. 12.000 profesjonalistów podczas dwóch pierwszych dni branżowych. Targi TOUR SALON są miejscem szerokiej prezentacji krajów, regionów, najnowszych ofert i atrakcji turystycznych, a także spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów wśród przedstawicieli branży. 

W tegorocznych targach Tour Salon , jak co roku , również i w tym nie zabrakło Szklarskiej  Poręby. Stoisko nasze znajdowało się w ramach 20 metrowego stoiska Karkonoszy. Były to udane targi nie tylko ze względów promocyjnych , ale również  w tym roku zostaliśmy nagrodzeni w konkursie na najlepsze Centrum Informacji Turystycznej

Wielką  popularnością, wśród odwiedzających targi, cieszył się bezpłatny plan miasta  i Przewodnik  Magiczny Szlak Ducha Gór. Natomiast mapy zimowe były bardzo pożądane przez amatorów białego szaleństwa. Najwięcej emocji wzbudzał jednak ogłoszony konkurs na darmowe weekendy w Karkonoszach. Każdego dnia  gromadziły się tłumy chętnych na spędzenie miłego pobytu w naszym regionie. Rozlosowano 5 darmowych weekendów. Ze Szklarskiej Poręby  weekendy ufundowały Hotel Szrenicowy Dwór, Pensjonat Fantazja i Hotel Szrenica. Poza tym rozlosowano wiele atrakcyjnych nagród.

Kolejna edycja TOUR SALON odbędzie się już za rok ( 20 - 23 października 2010r.), na której na pewno zaprezentujemy naszą ofertę.

Referat Promocji Miasta