Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w wystawie produktów regionalnych połączonej ze sprzedażą

Po raz XIX, w ramach Targów Turystycznych EuroregionTour 2019, wystawa odbędzie się w przestrzeni wystawienniczej Eurocentrum Jablonec 15 i 16 marca 2019 roku (piątek i sobota).
Najlepszy wystawiany tradycyjny produkt produkt regionalny, regionalna żywność i pamiątka może zdobyć nagrodę.

Ilu sprzedawców weźmie udział?
Wybieranych zostanie maksymalnie 50 wyjątkowych producentów.

Czy można w trakcie sprzedaży równocześnie promować swą działalność?
Ulotki i wizytówki będzie można kolportować bez przeszkód; bannery — po uzgodnieniu ilości, rozmiaru, przestrzeni na instalację.

W jakich godzinach odbywa się wystawa?
Piątek w godz. 10-18; w sobota — 9-13.

Korzystać będzie wolno tylko z przygotowanych stoisk? Jakie są ich rozmiary?
Przygotowane stoiska mają rozmiar 1,4×0,7 m, ale istnieje możliwość korzystania z własnych stołów i stoisk. Należy tylko, w celu zachowania tradycyjnego charakteru wystawy, przesłać rozmiary i fotografię sprzętu organizatorom.

Jaki jest koszt stoiska?
600,- CZK (bez VAT), a w przypadku zatwierdzenia dotacji — bezpłatnie.

Czy można podczas prezentacji produkcji korzystać z mniejszych stołów roboczych? Czy w takim przypadku można zwiększyć przestrzeń sprzedaży i prezentacji?
Tak, oczywiście, konieczne tylko jest podanie wymiarów i zdjęcie stolika. W takim przypadku gwarantowany jest bezpłatny udział / stoisko.

Aby uzyskać więcej informacji należy skontaktować się z KARR. Zgłosić udział w wystawie należy poprzez zgłoszenie, wysłane do organizatora pocztą papierową lub elektroniczną. Warto zapoznać się także z warunkami.
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / tel. 757 527 523.

Źródło: KARR

Wystawa produktów regionalnych w Jabłońcu nad Nysą