×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Po raz drugi w Szklarskiej Porębie będziemy decydować o miejskich wydatkach budżetowych

Mieszkańcy Szklarskiej Poręby będą ponownie mogli przeznaczyć część budżetu Miasta Szklarska Poręba na rok 2020 w bezpośrednim głosowaniu. jak pamiętamy, pierwsza edycja Budżetu Obywatelskiego w 2019 roku spotkała się z dużym zainteresowaniem. Zgłoszono łącznie 17 propozycji, a w głosowaniu wzięło udział prawie 700 osób. Wyłoniono w nim do realizacji 5 projektów, które uatrakcyjnią nasze miasto. Liczymy, iż tegoroczna edycja spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem.

Burmistrz Szklarskiej Poręby zarządzeniem z 14 stycznia 2020 r. nr 0050.280.2020 w sprawie skierowania do konsultacji społecznych Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Miasta Szklarska Poręba na rok 2020, prezentujemy Projekt Regulaminu.

Konsultacji podlega treść Regulaminu, natomiast terminy przywoływane w Regulaminie, jak również załączniki:

  • załącznik nr 1 – Harmonogram wdrażania Budżetu obywatelskiego Miasta Szklarska Poręba 2020
  • załącznik nr 2 – Formularz zgłoszeniowy projektu do Budżetu Obywatelskiego Miasta Szklarska Poręba na rok 2020
  • załącznik nr 3 – Lista poparcia projektu zgłaszanego w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Szklarska Poręba na rok 2020
  • załącznik nr 4 – Karta do głosowania na projekt zgłoszony w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Szklarska Poręba na rok 2020

zostaną określone po podjęciu ostatecznej treści Regulaminu Budżetu obywatelskiego Miasta Szklarska Poręba 2020 w formie uchwały Rady Miejskiej.

Dokumenty do pobrania: