Szklarska Poręba, wraz z innymi miastami subregionu: Jelenią Górą i Karpaczem zaprezentowała swą ofertę w Warszawie

Zimowy Narodowy: świetny do ślizgania - dobry do promowaniaDoskonałą okazją, aby zaprosić warszawian w Karkonosze i Góry Izerskie od kilku lat jest ślizgawka na Stadionie Narodowym. Urząd Marszałkowski województwa dolnośląskiego organizuje wyjazdy prezentacyjne w zimowe weekendy, kiedy to na centralnym stadionie Polski jest organizowany Zimowy Narodowy. Tafle lodowe do jazdy rekreacyjnej, nauki łyżwowania oraz do gry w curling i zjeżdżalnia lodowa przyciągają tłumy mieszkańców stolicy i gości. Są wdzięcznymi odbiorcami oferty turystycznej z Zachodnich Sudetów.
Toteż koordynowany przez Lokalną Organizację Turystyczną ze Szklarskiej Poręby, wspólny wyjazd działaczy LOT, pracowników Referatu Promocji Miasta oraz obiektów noclegowych, ze współudziałem pracowników urzędu miejskiego Jeleniej Góry i innych przedsiębiorstw z tego miasta, przynosi duży efekt promocyjny.
Poza stoiskiem prezentującym województwo dolnośląskie z wieloma materiałami informacyjnymi i promocyjnymi, prezentacją multimedialną oraz gadżetami reklamowymi, delegacja aktywnie zachęcała łyżwiarzy do przyjazdu w Karkonosze i Góry Izerskie.

Podczas konkursów można było zdobyć upominki ufundowane przez miasta i przedsiębiorstwa z subregionu

Pakiety informacyjno-promocyjne składające się z map, przewodników, informatorów i ulotek trafiały wprost do rąk gości Zimowego Narodowego. Podczas osobistych rozmów odpowiadaliśmy na pytania, przekazywaliśmy niezbędne informacje, zapraszaliśmy do odwiedzin. W sumie rozdaliśmy kilka tysięcy pakietów, a ponieważ wręczane były głównie rodzinom oraz grupom przyjaciół i zasięg należy pomnożyć co najmniej razy trzy. Niewykluczone więc, że przez dwa grudniowe weekendy 8 i 9 oraz 15 i 16 grudnia nawet 10 tys. osób zapoznało się z ofertą karkonosko-izerskiego wypoczynku.

 

Subregion reprezentowali:
Anna Brzósko i Izabela Kozina z BLUE MOUNTAIN RESORT, Klaudia Pająk z hotelu CIEPLICE, Irena Kempisty oraz Michał Kryla z Urzędu Miejskiego Jeleniej Góry, Ariel Lodziński z hotel MAŁA BAWARIA, Bartosz Powiecki z hotelu KRYSZTAŁ, Grzegorz Sokoliński z LOT oraz Krystian Bromblik i A. Lipin z Referatu Promocji Miasta Szklarskiej Poręby.

Nagrody dla uczestników konkursów przeprowadzanych na płycie stadionu przekazali:
BIEG PIASTÓW (upominki), Miasto Szklarska Poręba (upominki), Hotel CZARNY KAMIEŃ (vouchery pobytowe), Muzeum Ziemi JUNA (geody), Hotel KRYSZTAŁ (vouchery pobytowe), Hotel MAŁA BAWARIA (vouchery pobytowe), Miasto Jelenia Góra (upominki) oraz Klaudia Pająk z Hotelu CIEPLICE (vouchery pobytowe).

Wszystkim fundatorom nagród i osobom pracującym w Warszawie, serdecznie dziękujemy!

  • Hits: 334
  • Hits: 359
  • Hits: 303