Zima trzyma... w Jakuszycach.Choć w kotlinach i na nizinach już wiosna, to na szczytach Karkonoszy oraz w Górach Izerskich wciąż panuje zima i są warunki do uprawiania narciarstwa.

W sobotę na Hali Szrenickiej rywalizują zawodnicy Memoriału Andrzeja Kucharczyka w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie o Puchar Burmistrza!

W Jakuszycach już od środy odbywają się Mistrzostwa Polski w Biathlonie, a od piątku zaczęły się Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Biegowym.
Szczegółowe informacje dotyczące zawodów można znaleźć na stronach www.biathlon.pl oraz www.pzn.pl. Oczywiście Polana Jakuszycka zaprasza nie tylko zawodników, ale również amatorów i turystów. W czasie zawodów niektóre trasy mogą być czasowo zamknięte, jednak generalnie większość tras jest otwarta i dostępna dla każdego. Szczegółowe informacje na temat tras można znaleźć w codziennych komunikatach Biegu Piastów na stronie bieg-piastow.pl oraz profilu www.facebook.com/biegpiastow/.

Jest duże prawdopodobieństwo, że to nie koniec narciarskich zmagań. Już za tydzień, 1 kwietnia, zapraszamy na Charytatywny Nocny Bieg dla Alexa. Jeżeli warunki pozwolą, będzie można wystartować zarówno na nartach jak i pobiec bez nart. Więcej informacji o biegu można uzyskać na profilu www.facebook.com/Alex-Waleczny-Malec-1771415373097055/. Zapisy na bieg na stronie online.datasport.pl

Zapraszamy

Fot. - www.bieg-piastow.pl