×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Po raz 11 do Szklarskiej Poręby przyjechały gwiazdy dużego i małego ekranu, a także dziennikarze radiowi aby wziąć w udział „ w Gwiazdach na Śniegu”.

Impreza ta od wielu lat jest świetną okazja do spotkań i wspólnej zabawy na stokach narciarskich dla goszczących u nas gwiazd , a dla publiczności do spotkania się ze swoimi ulubieńcami. Jak co roku do Szklarskiej Poręby zawitali znani i lubiani artyści, aktorzy i dziennikarze. Byli wśród nich:

Waldek Błaszczyk, Grzegorz Brzozowicz, Wojtek Błach, Sambor Czarnota , Gabriela Darmetko , Marta Dąbrowska, Katarzyna Dowbor, Ilona Felicjańska, Dominika Figurska, Michał Gąsiorowski, Krystian Hanke, Cezary Harasimowicz, Paweł Homa, Bogdan Kalus, Robert Kantereit, Jerzy Karwelis, Krzysztof Kasa Kasowski, Jacek Kopczyński, Jarek Kulczycki, Małgosia Lewińska, Jacek Łapot, Sylwester Maciejewski, Conrado Moreno, Robert Moskwa, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Marcin Nowakowski, Mirek Oczkoś, Artur Orzech, Anna Popek, Darek Pekałowski, Ania Rusowicz, Marzena Sienkiewicz, Paweł Sołtys, Antoni Smykiewicz, Kasia Szymańska, Agata Torańska, Dorota Warakomska, Dorota Wardyńska, Marta Wardyńska, Grażyna Wolszczak, Marcin Wyrostek , Zbigniew Zamachowski

W sobotę na nartostradzie Puchatek gwiazdy rywalizowali ze sobą podczas Slalomu Gwiazd w kilku kategoriach. m.in. snowboard i terminatorzy. Do tej ostatniej zostali zakwalifikowani  narciarze najlepsi z najlepszych, których wyniki są nie do pobicia.

Puchatek mimo łagodnego nachylenia sprzyjał dobrej zabawie. Śnieg był bardzo szybki nie zabrakło więc typowych sportowych emocji.

Wyniki Slalomu Gwiazd
Gwiazdy: kategoria mężczyzn, Snowboard, Teminatorzy
Gwiazdy: kategoria kobiety, dzieci
Przyjaciele Gwiazd

Po zawodach narciarskie dokonano dekoracji najlepszych zawodników. Wcześniej jednak publiczność rozbawił znany jeleniogórski satyryk Jacek Ziobro. Ceremonia dekoracji przypominała tę z Pucharu Świata w narciarstwie biegowym, który tydzień wcześniej odbył się w Szklarskiej Porębie. Poprowadziła ja Ania Popek. Po wręczeniu pucharów i medali publiczność miała szansę zrobić sobie zdjęcie z ulubioną gwiazdą i zebrać autografy.

foto: Marcin Soto