×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

W dniach 28-29 stycznia 2012 w Szklarskiej Porębie gościliśmy pracowników Informacji Turystycznej z czeskiego Jablonca nad Nisou. W zeszłym roku to pracownicy naszej Informacji Turystycznej gościli w Jabloncu. W obu przypadkach koordynatorem działań było Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze.
W sobotę 28 stycznia nasi goście udostępnili swoje stoisko z materiałami na Skwerze Radiowej Trójki przy imprezie Śniegolepy. Materiały promocyjne naszych sąsiadów cieszyły dużym zainteresowaniem. Sami goście byli zachwyceni naszą imprezą, na której byli po raz pierwszy. Wrażenie było bardzo pozytywne.
Niedziela 29 stycznia została przeznaczona na wizytę po najciekawszych miejscach w Szklarskiej Porębie. Wjazd na Szrenicę i poczęstunek w schronisku na Szrenicy. Przy okazji dziękujemy pracownikom Karkonoskiego Parku Narodowego Pani Sabinie Tabace oraz Panu Leszkowi Skrętkowiczowi za oprowadzenie naszych gości po polskiej stronie Karkonoszy oraz po Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej oraz spółce Sudety Lift.