×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Wszystkich kibiców narciarstwa biegowego i Justyny Kowalczyk z przykrością informujemy, że nie ma już biletów na sobotni wyścig (18 lutego 2012), rozgrywany w ramach zawodów Pucharu Świata 17 i 18 lutego w Szklarskiej Porębie. Na ten dzień pozostały tylko karnety VIP (dwudniowe).

Jest jeszcze trochę biletów na piątkowe wyścigi, do nabycia w biurze turystycznym Trendy Travel w Szklarskiej Porębie. (ul. Mickiewicza 5 Tel/fax. +48 75 7677262)
Wejściówki na trasę sobotniego wyścigu będą wydawane wyłącznie 1 lutego 2012 w IT w Szklarskiej Porębie. Uwaga. Nie będzie możliwości pobrania kilku wejściówek. Będą one wydawane imiennie. Nie ma też już wejściówek grupowych. Nie ma i nie będzie wejściówek na piątkowe sprinty.

Jako organizatorzy chcielibyśmy, aby wzdłuż tras stało wielu kibiców. Niestety nie jest to możliwe. Na bardzo wielu odcinkach trasy są na tyle wąskie, że miejsca wystarczy tylko dla zawodników. Nie ma miejsca na to, aby wyznaczyć strefę dla kibiców.

Dlatego musieliśmy podjąć niepopularną decyzję, aby ograniczyć dostęp i wprowadzić wejściówki. Inną kwestią są nasze krajowe przepisy o imprezach masowych, które delikatnie mówiąc, nie ułatwiają życia i nie przystają do tego typu imprez.


Komitet Organizacyjny