×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Justyna Kowalczyk trenuje w Szklarskiej Porębie na trasach Pucharu Świata. Treningi potrwają 2-3 dni po czym mistrzyni wróci do cyklu zawodów.  Trener Justyny Kowalczyk Aleksander Wierietielny nie wyklucza, że po najbliższych zawodach wrócą na mistrzowskie trasy na Polanie Jakuszyckiej by dalej trenować.
Justyna Kowalczyk nie ukrywa, że rozgrywane w dniach 17-18 lutego  2012r. w Szklarskiej Porębie zawody należą do najważniejszych w sezonie dlatego też nasza mistrzyni chce przez te kilka dni dobrze zapoznać się z trasami na Polanie Jakuszyckiej. 
Szklarska Poręba to niekwestionowana Stolica narciarstwa biegowego. Tutaj organizowane są najważniejsze krajowe zawody sportowe. Podczas Pucharu Świata w dniach 17-18 lutego 2012 rozegrany zostanie sprint kobiet i mężczyzn techniką dowolną a także start mężczyzn na 15 km i kobiet na 10 km. Narciarski festiwal zakończy niedzielny FIS World Uphill Trophy. Jest to nowa formuła zawodów testowana przez FIS polegająca na biegu na Szrenicę i zjazd nartostradą.
Bilety na zawody oraz więcej szczegółów o imprezie  na www.pucharswiata2012.pl
Uwaga! W Szklarskiej Porębie jest mnóstwo świeżego śniegu i warunki do uprawiania każdego rodzaju narciarstwa są bardzo dobre.