×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items


16 grudzień 2011. Godzina 8.00 rynek w Świebodzicach.. Startuje K2GPS EXPEDITION – dookoła Polski 2011
.

3000km, 5 osób, 5 dób NON STOP oryginalnym Żukiem rocznik 1990. Będziemy jechać jak najbliżej naszych granic i dotrzemy do krańcowych punktów naszego kraju. Najdalej na zachód, północ i południe oraz do najdalej na południe wysuniętej wsi z odcinkiem drogi publicznej – Wołowate.

Paweł (fotograf) ze Szklarskiej Poręby – pomysłodawca i koordynator projektu, Tomek (mechanik) z Białegostoku, Flawiusz (fotograf), Wojtek (zafascynowany sportami ekstremalnymi), Dominik (miłośnik gór) – cała trójka ze Świebodzic. Połączyła nas wspólna pasja – podróże.

 Zaczynamy od Polski, w przyszłym roku Żukiem z napędem 4x4 jedziemy dookoła Skandynawii w tym na Nordkapp (już szukamy sponsorów ) a wszystko to po to aby przygotować się do wyjazdu w roku 2013 kiedy to chcemy objechać Rosję – również dookoła. W tej chwili nasz zakupiony za 1000 zł Żuk jest już przygotowany do wyprawy.

Zapraszamy do kibicowania na www.dookola.eu gdzie dzięki urządzeniu K2GPS będzie można na żywo śledzić przebieg wyjazdu. Na www.facebooku.com/dookola będziemy zamieszczać na żywo relację wraz ze zdjęciami.