×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items


Konkurs z nagrodami !

5-8 stycznia w Jakuszycach odbędzie się VI edycja zawodów Border Rush!

Border Rush! 2012 to międzynarodowy wyścig psich zaprzęgów, najtrudniejszy taki wyścig w Polsce i Europie, corocznie odbywający się w Jakuszycach k. Szklarskiej Poręby. Ponad 700 psów na starcie, przeszło 300km krętych, zaśnieżonych tras do pokonania w ekstremalnych warunkach i najlepsi światowi przedstawiciele Sportu Psich Zaprzęgów! 

Teraz i Ty może wnieść swój udział do Husqvarna Tour! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie polegającym na zaprojektowaniu pocztówki wyścigów Husqvarna Tour!

Prace w formacie min. A4, wykonane dowolną techniką (kredki, farby, flamastry, wyklejanka itp.) należy przesłać do 5 stycznia 2012r. na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub drogą pocztową do Biura Prasowego Husqvarna Tour na adres: Biathlon, Jakuszce 7, 58-580 Szklarska Poręba z dopiskiem „Konkurs-pocztówka”. Podczas wyścigów odbędzie się wystawa nadesłanych projektów, a 8 stycznia podczas ceremonii zakończenia zawodów odbędzie się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączniku!

Polska Alaska - psie zaprzęgi