×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

XXXII Rodzinna Eskapada w Góry na Halę Szrenicką.

Tym razem rodzinne spotkanie zaplanowano 18 września na Hali Szrenickiej. Pogoda zasadniczo dopisała, choć dwa razy straszyło deszczem, to tylko na straszeniu się skończyło. Chociaż po godz 16:00 zaczęło się robić już całkiem chłodno.

Na wycieczkę wybrało się 20 rodzin, które w południe dotarły do schroniska. W sumie w zabawie wzięły udział 52 osoby, które uczestniczyły w 9 konkurencjach: rzut beretem do celu, strzelanie z procy do celu, rzut lotkami ostrymi i na magnes, rzut piłeczką do kosza, rzut "kiszką" do celu w tył, slalom z "jajkiem", slalom hokejowy, dmuchanie balonów na czas. Przeprowadzono też dwie konkurencje rodzinne: przeciąganie liny na balach oraz konkurs krajoznawczy z wiedzy o Karkonoszach

Każdej z rodzin wręczono okolicznościowy dyplom. Rozdano nagrody dla zwycięzców w każdej konkurencji.Każdy uczestnik otrzymał ciepły posiłek - bigos z herbatą lub wodą mineralną (do wyboru).Przybyło 52 osoby, tworzące 20 rodzin. Ostatnie rodziny zapisywały się jeszcze w niedzielę na Hali.( foto: Kornel Olbrycht)