×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Chciałbyś w nieszablonowy sposób poznać Magiczne Miejsca Szklarskiej Poręby?  Idź na szlak Ducha Gór

27 sierpnia odbyło się podwójne losowanie nagród Magicznego Szlaku Ducha Gór. Losowanie obejmowało uczestników wycieczek z wiosny i lata 2011. Nagrody główne to weekendowe pobyty w dla 2 osób w 3 gwiazdkowych hotelach - w Hotelu Las oraz w Hotelu Szrenicowy Dwór. Losujemy również nagrody firmy Bergson, gadżety Miasta Szklarska Poręba oraz Radiowej Trójki.

Ubiegłoroczny wakacyjny hit turystyczny ze Szklarskiej Poręby doczekał się wznowienia. Mowa o Magicznym Szlaku Ducha Gór. Przewodnik został zaktualizowany i zwiększono jego nakład.

Wydanie współfinansowały: Miasto Szklarska Poręba, Lokalna Organizacja Turystyczna, Hotel Las, Hotel Bornit, Hotel Agat, Hotel Szrenicowy Dwór, platforma Sky Windows oraz Rodzinny Park Rozrywki Esplanada. Przewodnik jest wydawnictwem bezpłatnym i dostępny jest w biurze Informacji Turystycznej.

Na opisanym szlaku jest 12 magicznych hologramów, które trzeba odwzorować i zostawić wypełnione zgłoszenie w biurze IT w Szklarskiej Porębie. To wystarczy, by wziąć udział w losowaniu.

W tym roku zwyciężyli:
Wiosna:
1 miejsce – Krzysztof Czapnik (Słupsk)
2 miejsce – Anna Jarmoła (Wschowa)
3 miejsce – Mateusz Słomiński (Poznań)
4 miejsce – Liliana Stempowska (Kętrzyn)
5 miejsce – Anna Melzer  (Rumia)
6 miejsce – Adrianna Licbarska (Gdańsk)
Lato:
1 miejsce – Weronika Cieślak (Granowo)
2 miejsce – Kacper Zawadzki (Warszawa)
3 miejsce – Jakub Mendez-Chmielecki (Lublin)

4 miejsce – Artur Cegiełka (Poznań)
5 miejsce – Michał Bagiński (Wojnowice)
6 miejsce – Karolina Stępniak (Biała Rawska) 

Podczas tegorocznych wakacji odbyło się dodatkowo 12 bezpłatnych wycieczek po Magicznym Szlaku Ducha Gór. 2 razy liczba uczestników przekroczyła 100 osób.

Biura Turystyczne: Almar, Korona, Trendy Travel , Sudety Expres oraz Pan Maciej Stanisz z Chaty Izerskiej zapewnili obsługę przewodnicką wycieczek. Dzięki gościnności Starej Chaty Walońskiej, Osady Jeździeckiej Bata, Leśnej Hucie, Chacie Izerskiej, Schronisku Kamieńczyk dla uczestników wycieczek odbyły się ogniska z kiełbaskami (ufundowane przez Referat Promocji Miasta)

więcej o Magicznym Szlaku Ducha Gór