×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items


Program Trzeci Polskiego Radia i Hotel „Las” przy współudziale Urzędu Miejskiego w Szklarskiej Porębie w ramach konkursu plastycznego „Moje wymarzone i wymalowane wakacje w górach”, co roku organizują pobyt grupie dzieci z domów dziecka.

W tym roku w Hotelu Las gościły 4 grupy (ponad 50 osób) laureatów konkursu „Moje wymarzone i wymalowane wakacje w górach”.
1. Świetlica Środowiskowa z Łosośnicy
2. Wrocławskie Centrum Opieki Wychowania i Adopcji. Placówka Wielofunkcyjna
3. Młodzieżowy Klub "KAVE" Warszawa
4. Ognisko Wychowawcze "Przystań" w Dąbrowie

Przyjechała również Agnieszka Chrzanowska, która z ramienia Trójki koordynowała cały pobyt.

Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji. W trakcie pobytu zdążyli odwiedzić: Chybotek, Grób Liczyrzepy, Karkonoski Park Narodowy, Wodospad Szklarki, Starą Chatę Walońską, Dino Park, Trollandie, Leśną Hutę, Polanę Jakuszycką (spotkanie z Panem Julianem Gozdowskim), Park Miniatur w Kowarach , Western City.

Również w hotelu czekało na dzieci wiele atrakcji m.in.: gry, zabawy, turniej tenisa stołowego i bilard, wieczorne seanse filmowe , basen, wieczory karaoke, warsztaty pisarskie z Panią Joanną Chmielewską, warsztaty z filcowania „zwierzaki- filcaki” z Panią Agatą Kowal, warsztaty cukiernicze, warsztaty z Policją i Strażą Miejską, dyskoteka.

Oczywiście wszystkie atrakcje zostały udostępnione za darmo, wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc w akcji, w tym m.in. Panu Prezesowi PKS Jelenia Góra, za bezpłatne udostępnienie autobusu.