×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items


Salon jako idea współpracy urzędów, placówek oświatowych, organizacji wszelkiego rodzaju a także osób indywidualnych w szerzeniu kultury w naszym mieście, a szczególnie w celu promowania regionalnych twórców i uzdolnionej młodzieży ze Szklarskiej Poręby.  
Realizując tę ideę współpracy spotkanie w ramach Salonu w dniu 10 czerwca odbyło się  w „Domu Carla i Gerharta Hauptmannów” Muzeum Karkonoskim w Szklarskiej Porębie.
Spotkanie otworzyła witając wszystkich przybyłych Pani Bożena Danielska, kierownik placówki.

Ponieważ ze względów zdrowotnych i organizacji swoich zajęć nie mogła do nas dotrzeć Pani Anna i Dorota Sztaudynger, prezes Stowarzyszenia „PUCH OSTU” Pan Maciej Dymarski przeczytał  krótki list,  który Pani Anna Sztaudynger-Kaliszewicz przesłała.

Następnie Pan Artur Leszczawski podsumował konkurs fotograficzny zorganizowany przez Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii  we współpracy z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego. Nagrody pieniężne wręczył Pan Mariusz Trzak, prezes zarządu ICPiCh. Nagrodzone zdjęcia można obejrzeć w Izerskim Centrum, gdyż tematem konkursu był jego budynek.


Tekst: Maciej Dymarski, Zdjęcia: Artur Leszczawski

Czytaj dalej na stronie Stowarzyszenia Puch Ostu