×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Platforma skywindows.net to nowoczesne miejsce promocji najciekawszych i najpiękniejszych miejsc Szklarskiej Poręby i okolic.

Kamery zainstalowane są w miejscach, z których najlepiej widać atrakcje: Szrenicę, Wysoki Kamień, panoramę miasta, Śnieżne Kotły, Łabski Szczyt a także Park Miniatur w Kowarach czy Śnieżkę. Obraz z kamer emitowany jest w czasie rzeczywistym. Każdy turysta, który będzie chciał wybrać się do Szklarskiej Poreby lub na szlak turystyczny może sprawdzić aktualną pogodę.

Oferta portalu skierowana jest przede wszystkim do właścicieli pensjonatów, którzy mają swoje strony internetowe.  Jak wziąć udział w projekcie skywindows.net? wystarczy skontaktować się z Panem Krzysztofem Gąsiorkiem tel. 509 109 009), który prześle tzw. widget, który można umieścić na swojej stronie internetowej (wygląda to tak: www.duchgor.com). Dla osób ni znających języka angielskiego uruchomiony został łatwy do zapamiętania adrs www.panoramapogodowa.pl

To nie wszystko. Portal jest obecnie przygotowywany i niedługo redagowany będzie w 8 językach. Obraz z kamer zostanie również wprowadzony do telewizji hotelowych w pensjonatach, restauracjach, parkach rozrywki. Goście będą mieli możliwość oglądania widoku z kamer na swoim hotelowym telewizorze. Działa już aplikacja na IPhone i IPad. Należy wpisać adres www.skywindows.net/mobile Obrazy są dostępne nieodpłatnie. 
W przygotowaniu są aplikacje na Androida, BlackBerry. Platforma funkcjonuje przez cały rok.

Zapraszamy do zapoznania się z portalem skywindows.net oraz udział w projekcie. Dostępna jest już strona na portalu Facebook www.facebook.com/skywindows