Uroczyste podsumowanie wyników Sudeckiej Młodzieżowej Ligii Sportowej w narciarstwie zjazdowym odbyło się w minioną sobotę (16.04.2011) w szałasie Hotelu Szrenica.

W zawodach, organizowanych przez Klub Sportowy Szrenica, brały udział dzieci w wieku od 7 do 16 lat. Zawody rozgrywane były w Szklarskiej Porębie na Hali Szrenickiej. Startowało ok.50 zawodników. Dużą frekwencją i czołowymi miejscami wykazał się KSM Łabski ze Szklarskiej Poręby.

Pozostałe Kluby, które uczestniczyły w zawodach to: Beta- ski i As - Ski z Jeleniej Góry, Śnieżka z Karpacza i dzieci ze szkoły narciarskiej Fun Active z Warszawy. Punktacja wyników w skali od 10 do 1 z dwóch cyklów zawodów wyłoniła najlepszych. Nagrodzonych zostało ośmiu zawodników  w trzech kategoriach wiekowych. Młodzież otrzymała puchary,talony pieniężne,bilety na atrakcje rozrywkowe w Szklarskiej Porębie i książki.
 
W imieniu Klubu,dzieci i rodziców składamy podziękowania sponsorom za ufundowanie nagród : Pani Elżbiecie Zakrzewskiej  Dyrektor SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Jeleniej Górze i Poseł na Sejm RP, Panu Grzegorzowi Sokolińskiemu Burmistrzowi Miasta Szklarska Poręba.

Panu Piotrowi Kaczmarskiemu Prezesowi Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie, Panu Maciejowi Lipczyńskiemu Szkoły Górskiej Wyrypa z Jeleniej Góry, Panu Mirosławowi Tecławowi Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie, Pani Bożenie Danielskiej Kierownikowi Muzeum Domu Carla i Gerharta Hauptmannów w Szklarskiej Porębie.

W ramach porozumienia i dobrej współpracy dziękujemy Panu Andrzejowi Kucharczykowi Dyrektorowi Spółce Sudety Lift za bezpłatne korzystanie ze stoków Ski Areny Szrenica i Panu Januszowi Adamczukowi właścicielowi Szałasu Żywiec za udostępnianie miejsca na biuro zawodów SMLS i Alicji Kobiałko Sulik Kierownikowi Hotelu Szrenica za udostępnienie miejsca w Chacie Grillowej Zagłoba celem uroczystego podsumowania i zakończenia zawodów.