Zobaczcie boskie!

Zobaczcie boskie!

From 18.12.2021 14:00 until 18.12.2021 18:00

At 4 Peron

Categories: Wystawa

Hits: 1862


18 grudnia 2021 roku • 4 Peron w Szklarskiej Porębie

Boskie Karkonoskie&Lubańskie

Wystawa 21 zdjęć przedsiębiorczych kobiet z gmin powiatów karkonoskiego i lubańskiego, które aktywizują, tworzą, projektują, doradzają, rozkręcają, organizują, zdobywają pieniądze, promują… jednym słowem robią wszystko, by rzeczywistość wokół nas była po prostu lepsza. To lokalne lokomotywy, lokalne kobiety rakiety, które trzeba i warto znać.

Fundację BOSKIE KARKONOSKIE urzekła w nich wiara w ludzi, pozytywne nastawienie do życia, charyzma, dystans do siebie, poczucie humoru, a przede wszystkim nieustająca chęć do działania i kreowania lepszej rzeczywistości wokół siebie. Praca zawodowa lub społeczna są dla nich pasją. Kobiety, które lubią ludzi, kochają działać. Są odważne, silne i kreatywne. Inspirują i motywują innych.

Kobiety działające w fundacji chciały by zauważyli i docenili to także inni. By te boskie karkonoskie, na jedną chwilę, stały się głównymi bohaterkami.

Wystawa czynna będzie na 4 Peronie w Szklarskiej Porębie przy ulicy Dworcowej 10 w godzinach 14-18.
Wstęp wolny.

Natomiast po wystawie Boska Urodzinowa Kawka Biznesowa z okazji rocznicy działania fundacji przypadającej na 17 grudnia. Będzie okazja do poznania karkonoskich, lubańskich i lwóweckich boskich, rozmów o biznesie przy tocie i innych pysznościach.

Więcej informacji na stronie: www.boskiekarkonoskie.org

Foto: Jolanta Igielska
Make-up: Aleksandra Podwika-Graf
Realizacja i pomysł: BOSKIE KARKONOSKIE.
Partnerzy projektu: LGD Partnerstwo Izerskie, LGD Partnerstwo Ducha Gór, Powiat Lubański.

Wystawa Boskie Karkonoskie na 4 Peronie 18 grudnia 21