×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

 
Wystartował BIKE MARTON SZKLARSKA PORĘBA
 
Ponad 1000 zawodników stanęło na starcie, ALE... nie na raz. Ze względu na epidemię musieli zostać podzieleini na 150-osobowe grupy, a do momentu startu musieli mieć na nosach i ustach zasłony. Niemniej to bardzo budujące, że udało się zorganizować zawody — pierwsze na taką skalę rowerowe ściganie w Polsce w tym roku. Jutro (5 lipca) kolejny dzień Bike Week'u, czyli SZOSOWY KLASYK. Wielka pętla ponad 100-kilometrowej długości przez Góry Izerskie ze Szklarskiej Poręby, do Szklarskiej Por., przez Świeradów-Zdrój.
 
Maciej Grabek odbiera wyróżnienie za 20 lat współpracy ze Szklarską Porębą z rąk Mirosława Grafa - burmistrza
 
Przed startem BIKE MARTAONU, Maciej Grabek, dyrygent rowerowej orkiestry od 20 lat wygrywającej wspaniałe zawody sportowe na dwóch kołach w Karkonoszach, w Górach Izerskich, w pozostałych pasmach Sudetów i na nizinnych trasach Dolnego Śląska, organizator niezwykle popularnych cyklów zawodów Bike Maraton, 1# Bike Maraton 2020 - Ultra Szklarska Poręba, Szosowy Klasyk, współorganizator rowerowego festiwalu w Szklarskiej Porębie BIKE WEEK, odebrał statuetkę symbolizującą podziękowanie miasta za promocję Szklarskiej Poręby wśród szerokich kręgów kolarzy. Symboliczną przekładnię na karkonoskim granicie skomponował Grzegorz Siwy Pawłowski — artysta ze Szklarskiej Por., autor m.in. doskonale wszystkim znanego Ducha Gór zdobiącego Skwer Radiowej Trojki w centrum miasta.
Statuetkę wręczył Burmistrz Miasta Mirosław Graf, któremu asystowały kierowniczka referatu promocji Agnieszka Rozenek oraz dyrektorka MOKSiAL— organizatora Bike Week w Szklarskiej Porębie — Anita Kaczmarska.
Bike Maraton 2020