Rowerowy Bieg PiastówOkoło pół tysiąca cyklistów z całej Polski i Czech weźmie udział w Rowerowym Biegu Piastów, który rozegrany zostanie w sobotę, 24 września, w Górach Izerskich ze startem i metą na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie.

Zawodnicy pokonają trasy o długości około 20, 40 i 60 kilometrów, prowadzące w pobliżu tak pięknych i lubianych przez turystów miejsc, jak Orle, Kozi Grzbiet, Samolot, Rozdroże pod Cichą Równią i Rozdroże Izerskie, jak również Chatka Robaczka i Czerwone Skałki.

Organizator - Stowarzyszenie Bieg Piastów, zaprasza także na Rowerową Przygodę Biegu Piastów - wyścig na 500 metrów dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat.
Limit miejsc na Rowerowy Bieg Piastów został wyczerpany, ale jeśli ktoś chce koniecznie wziąć udział w tych zawodach, niech napisze w tej sprawie na adres: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!.">Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!. Być może zastąpić na liście startowej kogoś, kto w ostatniej chwili zrezygnuje bądź nie zapłaci wpisowego.

Nie brakuje natomiast miejsc na Rowerową Przygodę Biegu Piastów - zapisy e-mailem na adres: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!.">Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!. Szczegółowe informacje o zawodach na stronie www.bieg-piastow.pl .

Rowerowy Bieg Piastów to jedna z trzech największych imprez, organizowanych przez Stowarzyszenie Bieg Piastów. Największą jest zimowy Bieg Piastów (ponad 5 tysięcy uczestników). W sierpniu rozegrany został Letni Bieg Piastów (ponad tysiąc biorących udział). Podczas przygotowań do Rowerowego Biegu Piastów, organizatorzy otrzymali pomoc finansową z Urzędu Miasta Szklarska Poręba.
Zaproszenie na RBP dotyczy nie tylko zawodników, ale wszystkich, którzy chcą kibicować i spędzić mile czas na Polanie Jakuszyckiej.

  • Hits: 7094
  • Hits: 423
  • Hits: 404