×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Rozpoczęcie sezonu na nartach biegowych

Rozpoczęcie sezonu na nartach biegowych

From 17.12.2022 10:00 until 17.12.2022 16:00

At Szosa Czeska 7, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Categories: Zawody, Trening, Relaks

Hits: 1981

Rate:
Super zima, na biegówkach się zaczyna
 

Rozpoczęcie sezonu zimowego, serdecznie zapraszamy do miejsca, w którym przygodę z nartami biegowymi można i zacząć i pięknie rozwijać, czyli na Polana Jakuszycka DCS
Już w najbliższą sobotę będziemy na Was czekać w godzinach od 10 do 16 właśnie na Polanie Jakuszyckiej. Szykujemy tam dla Was mnóstwo atrakcji, ciekawych warsztatów i zimowych aktywności.
Wraz z nami witać i Was i zimę będą: Miasto Karpacz (które zaprosi na Zimowe Igrzyska Dobrej Zabawy) Szklarska Poręba (która poedukuje jak dobrze rozgrzać się przed ruszeniem na narty) Miasto Jelenia Góra (które zaprosi do konkursu wiedzy), Koleje Dolnośląskie S.A. (które podpowiedzą gdzie i jak dojechać zimą pociągiem) Huta Szkła Kryształowego JULIA (z warsztatami projektowania szlifów) Zamek Książ w Wałbrzychu (który wprowadzi nas w "Magię Świąt"), Karkonoskie Tajemnice (dzięki którym poznamy dolnośląskie minerały), Time Gates - Bramy Czasu (z pokazem eksperymentów) oraz strefa Klocki Linden, na której wybudujecie dolnośląskie atrakcje.
Nie zabraknie także atrakcji związanych z nartami i biathlonem. Na specjalnej strzelnicy laserowej będzie można poćwiczyć swoją celność. Opowiemy także o najsłynniejszej imprezie czyli Bieg Piastów.
 
Rozpoczęcie sezonu na nartach biegowych 17 grudnia 2022 r.