×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Moja droga B.

Moja droga B.

From 18.11.2022 18:00 until 18.11.2022 19:15

At Dworcowa 1

Categories: Spektakl

Hits: 1605

Rate:

Monodram. Spektakl  według książki - zbioru felietonów - Krystyny Jandy pod tym samym tytułem. Na książkę, a więc i na spektakl, składają się listy do przyjaciółki, pani B., z którą rozmawia się o wszystkim: o spostrzeżeniach, marzeniach, troskach, stanach ducha i żalach oraz o pretensjach do świata i ludzi. Mówi się o sobie i innych kobietach. O świecie i dzieciach, o młodzieży i lękach, także o bezsenności.

Sceniczna adaptacja tych felietonów jest dziełem mężczyzny „specjalnego”, o spojrzeniu czystym i uważnym, czasem ironicznym, ale przecież zawsze życzliwym - Marka Koterskiego. On też wyreżyserował całość.
Występuje Małgorzata Bogdańska, aktorka grająca w filmie i w teatrach - na wielu scenach warszawskich - także w Och-teatrze w spektaklu „Zaświaty czyli czy pies ma duszę?”.

Czy takie są kobiety? Nie wiadomo. Małgorzata Bogdańska i Krystyna Janda takie są. Ale w tym spektaklu są przede wszystkim takie, jakimi je zobaczył Marek Koterski.

Autor: Krystyna Janda
Reżyseria i adaptacja: Marek Koterski

Obsada:
Małgorzata Bogdańska

Spektakl odbędzie się 18 listopada 2022 r na 4 Peronie (Dworzec PKP Szklarska Poręba Górna) o godzinie 18.00. Czas trwania spektaklu: 75 minut, bez przerwy
Cena biletu: 40pln do zakupienia przed spektaklem lub on-line - https://ekobilet.pl/e/moja-droga-b-496509?evt=496509

 

 Monodram Moja droga B