×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

BEZPŁATNE Warsztaty dotyczące opracowania oferty turystycznej przez społeczności lokalne/organizacje pozarządowe w zakresie turystyki kulturowej opartej na zasobach i tradycji.

BEZPŁATNE Warsztaty  dotyczące opracowania oferty turystycznej przez społeczności lokalne/organizacje pozarządowe w zakresie turystyki kulturowej opartej na zasobach i tradycji.

From 19.06.2018 13:00 until 19.06.2018 18:00

At Żołnierska 13, 58-562 Podgórzyn, Polska

Categories: Dla przedsiębiorców i organizacji

Hits: 5424

Rate:

Serdecznie zapraszamy Państwa na BEZPŁATNE Warsztaty  dotyczące opracowania oferty turystycznej przez społeczności lokalne/organizacje pozarządowe w zakresie turystyki kulturowej opartej na zasobach i tradycji.

19. czerwca (wtorek) 2018 r., CAS Pogórze, ul. Żołnierska 13, godz. 13.00-18.00

Odpowiadając na tendencje obowiązujące aktualnie w turystyce organizujemy dla Państwa warsztaty, podczas których  zajmiemy się wraz z Państwem w sposób praktyczny budowaniem nowego produktu turystycznego lub poszerzaniem już istniejącej oferty w oparciu o lokalne zasoby kulturowe, historyczne i przyrodnicze.

Efektem WARSZTATÓW będzie zaplanowanie i zrealizowanie 7-miu inicjatyw, które zostaną włączone w ofertę FESTIWALU DUCHA GÓR 2018 r.  – na te inicjatywy przewidziano dofinansowanie w wysokości 1 000 zł każdy.

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności lub przedstawiciela na seminarium u organizatora - LGD Partnerstwo Ducha Gór: telefonicznie 75 644 21 65, mailowo na adres:Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! lub osobiście w siedzibie LGD: Karpacz, ul. Konstytucji 3 Maja 25  do dnia 18 czerwca 2018 r.  

Pracę warsztatową poprowadzi doświadczony animator -  Irena Krukowska-Szopa Prezes Fundacji, długoletni trener organizacji pozarządowych, specjalista planowania strategicznego i audytów zrównoważonego rozwoju: plany, programy, strategie. Specjalista i doradca tworzenia partnerstw na obszarach wiejskich, realizatorka m.in. projektów: WIOSKI Z POMYSŁEM - WIOSKI TEMATYCZNE JAKO IDEA EKONOMII SPOŁECZNEJ, TWÓJ GŁOS - TWOJA DECYZJA – TWOJE SOŁECTWO. INKUBATOR SOŁECKICH INICJATYW OBYWATELSKICH, PROJEKT „SOŁECKIE STRATEGIE OŻYWIENIA OBYWATELSKIEGO WSI”.

Projekt jest realizowany przez LGD Partnerstwo Ducha Gór, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Plakat do pobrania pdf [1.32 MB], jpg [2,03 MB]