×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Spotkanie z Panią adwokat Aurelią Koksztys-Łuć w ramach cyklu spotkań-warsztatów dla rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych „18 lat i co dalej?"

Spotkanie z Panią adwokat Aurelią Koksztys-Łuć w ramach cyklu spotkań-warsztatów dla rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych „18 lat i co dalej?"

From 12.05.2018 14:00 until 12.05.2018 15:00

Categories: Dla przedsiębiorców i organizacji

Hits: 8064

Rate:

12.05. 2018 (sobota) o godzinie 14.00 odbędzie się spotkanie z Panią adwokat Aurelią Koksztys-Łuć rozpocznie cykl spotkań-warsztatów dla rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych „18 lat i co dalej?”

Stowarzyszenie Światełko
ul. Piastowska 22/1
58-580 Szklarska Poręba

Adwokat Aurelia Koksztys-Łuć zajmuje się szeroko rozumianym prawem cywilnym. Jej specjalnością jest prawo rodzinne – w szczególności rozwody, podziały majątku wspólnego oraz rozliczenia pomiędzy małżonkami i konkubentami – a ponadto zniesienia współwłasności i sprawy spadkowe. Współpracuje z innymi kancelariami adwokackimi w ramach projektu Divortium – Kancelaria Prawa Rodzinnego i Rozwodów. Drugą specjalizację stanowią sprawy gospodarcze i prawo handlowe. Pracę magisterską obroniła w 1994 r. pod kierunkiem Profesora Józefa Frąckowiaka. Wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w spółce przy tworzeniu i nadzorowaniu funkcjonowania podmiotów prawa handlowego. Biegle włada językiem niemieckim. Karierę zawodową rozpoczęła od aplikacji sędziowskiej a następnie adwokackiej. W 1999 r. z wyróżnieniem zdała egzamin adwokacki i od 1 stycznia 2000 r. rozpoczęła praktykę adwokacką. Jej pozycja zawodowa uznana została również przez środowisko Adwokatury. Od lat jest wykładowcą Komisji Szkolenia Aplikantów, pełniła funkcję Prezesa Sądu Dyscyplinarnego przy Izbie Adwokackiej w Wałbrzychu a od 2016 r. jest sędzią Wyższego Sądu Dyscyplinarnego Adwokatury w Warszawie.

Wg Google Pani Aurelia jest w top 10 najlepszych adwokatów w regionie!

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, obowiązują wcześniejsze zapisy.
Prosimy o telefoniczne potwierdzanie swojej obecności pod numerem 511 55 40 55.