×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Warsztaty wielkanocne w MOKSiAL

Warsztaty wielkanocne w MOKSiAL

From 08.04.2017 16:00 until 08.04.2017 19:00

At Słowackiego 13, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Categories: Dla przedsiębiorców i organizacji

Hits: 4588

Rate:

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie serdecznie zaprasza na kreatywne warsztaty dla dzieci i dorosłych, które przybliżą tradycję i pozwolą poczuć magię Wielkanocy.

W sobotę 8 kwietnia, od godziny 16.00 d0 19.00 w siedzibie MOKSiAL na uczestników czekać będzie moc atrakcji i cztery warsztaty:

  • Wielkamoc… Wielkanoc  – zajęcia w oparciu o symbolikę świąt wielkanocnych, podczas których będzie można farbować pisanki naturalnymi barwnikami roślinnymi z wykorzystaniem metod batiku i print eco. Ponadto uczestnicy wykonają zające z naturalnych materiałów, takich jak: siano, czesanka, papier czy filc. Warsztaty poprowadzą Monika i Jaga z Chrośnicy wioski barwnych wątków.
  • Warsztaty słomkarskie  – pochodząca z Ukrainy artystka ludowa Mariya  Ivanyshyn nauczy przybyłych tradycyjnej plecionki, robienia pająków i wykonywania wielkanocnych ozdób ze słomy.
  • Filcaki- cudaki – warsztaty pod okiem Ewy Ratyńskiej, podczas których powstaną z filcu dekoracyjne zawieszki (np. na okno lub na drzwi) oraz osłonki na jajka, np. w kształcie kurczaczka czy  „Angry Birds”.
  • Kartki wielkanocne – razem z Moniką Krakowską uczestnicy wykonają przepiękne i oryginalne kartki, przy wykorzystaniu różnych technik i materiałów.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a wszystkie wykonane prace uczestnicy zabierają do domu. Informacje i zapisy w sekretariacie MOKSiAL, pod nr tel. 75 717 36 14 lub drogą mailową: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!.

Zapraszamy!

(MOKSiAL)