Przyjaciel Biegu Piastów

Krąg przyjaciół Biegu Piastów się wciąż poszerza

Partnerski program oferujący biegaczom startującym w Festiwalu Narciarstwa Biegowego udogodnienia i zniżki, wciąż zaprasza do grona PRZYJACIÓŁ BIEGU PIASTÓW. W zamian za uprzywilejowane potraktowanie zawodników i kibiców obiekt noclegowy, punkt gastronomiczny, czy każde inne przedsiębiorstwo świadczące usługi bądź sprzedające produkty przydatne biegaczom narciarskim w trakcie zawodów Biegu Piastów, otrzymuje reklamę w kanałach informacyjnych stow. Biegu Piastów i Miasta Szklarska Poręba.

Organizator Festiwalu Narciarstwa Biegowego — 44. Biegu Piastów od 22 lutego do 1 marca 2020 r. zapewnia poza reklamą także oprawę wizualną w postaci odpowiednich gadgetów, które każdy uczestnik programu może umieścić w swoich wnętrzach. Najważniejsze jednak, że każdy z tysięcy zawodników zostanie poinformowany o tym, kto jest PRZYJACIELEM BIEGU PIASTÓW, co buduje także prestiż i dodatkową promocję.

Jeśli chcesz dołączyć do elitarnego kluby przyjaciół — zapraszamy do kontaktu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. lub 757 547 740.