×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Szklarska Poręba to mekka biegaczy. To wiadomo nie od dziś. Takie imprezy jak Wielka Pętla Izerska potwierdzają prawdziwość tego stwierdzenia. Przy ładnej pogodzie na starcie stawiło się ponad 600 zawodników. Do pokonania mieli ok. 21km i wspólny cel: popularyzacja biegania jako najprostszej formy rekreacji fizycznej oraz promocja Gór Izerskich i Szklarskiej Poręby. 

Równolegle z Wielką Pętlą Izerską w Rodzinnym Parku Esplanada odbył się festyn sportowo-rodzinny „Żyj Zdrowo i Sportowo”. Wielkie zainteresowanie wzbudziły między innymi Konkurs – Mali Odkrywcy czy  Bieg Rodzinny (50 m). Maluchy były zachwycone zwłaszcza grą terenową Mali Odkrywcy.  Na miejscu znajdowały się również stoiska producentów sprzętu do biegania a także stoisko Informacji Turystycznej gdzie można było zaopatrzyć się w wydawnictwa dotyczące Szklarskiej Poręby.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom tego wcale nie łatwego biegu. Wielkie słowa uznania dla organizatorów Stowarzyszenie Sportowe Regle Szklarska Poręba za przygotowanie Wielkiej Pętli Izerskiej.  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy i zawodnikom za tak liczny udział. Do zobaczenia za rok.