×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Po raz 43 Program Trzeci Polskiego Radia zorganizował największą w Polsce akcję sportowo-turystyczną dla dzieci i młodzieży „Wakacje na Dwóch Kółkach”.
Pomysłodawca akcji Henryk Sytner z Radiowej Trójki stawia przede wszystkim na aktywny wypoczynek, popularyzowanie turystyki rowerowej i poznawanie ciekawych, mało uczęszczanych tras rowerowych.
Laureaci tegorocznego konkursu spędzą dwa tygodnie na Wyspach Kanaryjskich (od 24 sierpnia 2013) ale zanim to nastąpi spędzą trochę czasu na trasach Rowerowej Krainy w Szklarskiej Porębie. Henryk Sytner i tegoroczni zwycięzcy „Wakacji na Dwóch Kółkach” byli obecni na Festiwalu Rowerowym w miniony weekend. Pojawili się tuż przed startem Maratonu wzbudzając duże zainteresowanie startujących. Pojawili się również w TVP Wrocław w programie „Tylko u nas… najpiękniejszy Dolny Śląsk” gdzie opowiedzieli o akcji i trasach rowerowych Szklarskiej Poręby.
Dotychczas w „Wakacjach na Dwóch Kółkach” wzięło udział ponad 30 tysięcy słuchaczy. Impreza ma już charakter wielopokoleniowy. Wśród uczestników zdarzają się nie tylko dzieci uczestników ale są już nawet wnuki zarażone pasja rowerową.
Gratulujemy laureatom i zapraszamy na trasy Rowerowej Krainy