×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Bezpłatne wycieczki po Magicznym Szlaku Ducha Gór 2015

From 01.07.2015 11:45 until 31.08.2015 19:00

Categories: Miejskie

Hits: 12602

Rate:

Bezpłatne wycieczki po Magicznym szlaku Ducha Gór

Warto wziąć w nich udział ponieważ wędrówki Szlakiem Ducha Gór to świetna zabawa dla całych rodzin. Przez całe wakacje odwiedzimy m. in. Chatę Walońską, Leśną Hutę, Dom Hauptmannów, Hutę Julię w Piechowicach, wjedziemy wyciągiem na Szrenicę i powędrujemy aż do Śnieżnych Kotłów. Każda wycieczka będzie poprowadzona w inny rejon Szklarskiej Poręby i okolic.

UWAGA!!!

Oferta wyłącznie dla turystów indywidualnych. Zapisy na wycieczkę do niedzieli do godz. 12:00 w biurze Informacji Turystycznej (ul. Jedności Narodowej 1 a) osobiście lub telefonicznie pod nr 75 75 47 740. Limit do 50 osób.

Magiczny Szlak Ducha Gór

to także gra terenowa, szlak turystyczny, zabawa, historia i przyroda w jednym. W najbardziej interesujących punktach szlaku znajdują się granitowe głazy zawierające tajemnicze hologramy. W wędrówce pomoże "Księga Skarbów" zawierająca "Przewodnik Magiczny Szlak Ducha Gór", notes i ołówek do odrysowywania hologramów (do nabycia w punkcie Informacji Turystycznej - koszt 9 zł). Kto odwiedzi wszystkie punkty i odwzoruje wszystkie hologramy w notesie z Księgi Skarbów otrzyma pamiątkowy certyfikat "Odkrywcy Magicznej Szklarskiej Poręby" oraz gadżet.

Plakat do pobrania [Adobe Acrobat PDF - 9.88 MB]
Regulamin wycieczek [Adobe Acrobat PDF - 63.6 KB]

Terminy wycieczek

Organizator


Patronat Honorowy


Sponsorzy