Przejazdy autobusowe Malá Úpa – Kowary – Karpacz - HarrachovW okresie wakacyjnym, w każdy czwartek kursuje czeski busik na trasie Trutnov – Harrachov przez Szklarską Porębę i z powrotem.

Minicyklobus „Pašerák“ z Małej Upy łączy Małą Upę z Kowarami, Karpaczem a następnie przez Szklarską Porębę do Harrachova. Oferuje nie tylko wiele wycieczek w góry, ale także wycieczki krajoznawcze.

Minibus z przyczepą na rowery: 20 miejsc siedzących, 5 stojących, miejsce na 30 rowerów.
Jeździ w każdy czwartek w lipcu i sierpniu. Jeżeli podczas drogi powrotnej z Polski autobus nie będzie wolnych miejsc można uzgodnić z kierowcą i autobus przyjedzie ponownie.

W przypadku większych grup konieczna jest wcześniejsza rezerwacja na nr tel.: (+420) 608 476 112. Zainteresowanych jazdą w inny dzień niż czwartek (grupy powyżej 20 osób) prosimy o kontakt : (+420) 608 476 112.

Ulotka do pobrania [190.7 KB]

Rozkład jazdy:

1. Trutnov 7.30   1. Harrachov 10.00 18.00
2. Svoboda 7.38   2. Szklarska Poręba Plac PKS 10.15 18.15
3. Křižovatka odb Malá Úpa 7.45   3. Karpacz Wang 11.00 19.00
4. Spálený Mlýn 7.50   4. Karpacz Bialy Jar 11.04 19.04
5. Pomezní Boudy 8.00 16.00 5. Karpacz ul. Parkowa 11.08 19.08
6. Park Miniatur Kowary 8.22 16.22 6. Karpacz dolny 11.12 19.12
7. Kowary Centrum (Biedronka) 8.27 16.27 7. Flipper 11.18 19.18
8. Kowary Dworzec PKP 8.31 16.31 8. Kowary Dworzec PKP 11.26 19.26
9. Flipper 8.39 16.39 9. Kowary Centrum (Biedronka) 11.30 19.30
10. Karpacz dolny 8.45 16.45 10. Park Miniatur Kowary 11.35 19.35
11. Karpacz ul. Parkowa 8.49 16.49 11. Pomezní Boudy 11.57 19.57
12. Karpacz Bialy Jar 8.53 16.53 12. Spálený Mlýn   20.07
13. Karpacz Wang 8.57 16.57 13. Křižovatka odb Malá Úpa   20.12
14. Szklarska Poreba Plac PKS 9.42 17.42 14. Svoboda   20.19
15. Harrachov 9.57 17.57 15. Trutnov   20.27

Cennik:

Odjazd z  Kierunek Osoba dorosła Dziecko do 10 lat,
pies, rower
    CZK PLN CZK PLN
Malá Úpa Kowary 50 8 20 4
Karpacz 50 8 20 4
Szklarska Poreba 70 11

30

5
Harrachov 90 15 40 6
Trutnov 30 5 20 4
Harrachov Szklarska Poreba 30 5 15 2
Karpacz 50 8 20 4
Kowary 50 8 20 4
Trutnov 100 16 50 8
Szklarska P. Karpacz 50 8 20 4
  Kowary 50 8 20 4
  Trutnov 100 16 50 8