×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

XI Ogólnopolski Rajd Pieszy Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa PolskiegoTradycyjnie już w dniach 21-23.06.2016 r. emeryci i renciści członkowie ZNP spotkali się w Szklarskiej Porębie na Rajdzie Pieszym. Rajd miał charakter rekreacyjny i integracyjny, uczestniczyło w nim ponad 250 osób z całej Polski. Wyprawy górskie o różnym stopniu trudności oraz marsze na orientację zdominowały trzydniowy pobyt uczestników tego turystycznego wydarzenia.

Imprezie towarzyszyła bardzo dobra atmosfera a przywitanie jak i udział przedstawicieli miasta w rozpoczęciu i zakończeniu rajdu podkreśliły rangę takich spotkań o charakterze ogólnopolskim dla promocji miasta.

Wszystkim uczestnikom wydarzenia Zastępca Burmistrza Stanisław Kozina przekazał materiały promocyjne i informacyjne w celu zachęcenia do ponownych odwiedzin naszego miasta.

Komandorem Rajdu była Pani Irena Małkiewicz- Przewodnicząca Okręgowej Sekcji EiR ZNP, na ręce której składamy podziękowania dla wszystkich organizatorów tego turystycznego wydarzenia.

Na zakończenie rajdu odbyła się uroczysta gala, uświetniona wspaniałymi występami artystycznymi w wykonaniu jego uczestników. Na gali obecna była też delegacja z naszego miasta - Stanisław Kozina (z-ca Burmistrza), Irena Kubera (Prezes Oddz. ZNP w Szklarskiej Porębie) oraz Danuta Misiuk (Przewodnicząca Oddz. SEiR w Szklarskiej Porębie).

 • Hits: 303
 • Hits: 755
 • Hits: 355
 • Hits: 307
 • Hits: 316
 • Hits: 302
 • Hits: 294
 • Hits: 320
 • Hits: 315
 • Hits: 329
 • Hits: 301
 • Hits: 353
 • Hits: 273
 • Hits: 278
 • Hits: 315
 • Hits: 301
 • Hits: 279