×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Oficjalne otwarcie Skate Parku11 listopada oficjalnie do użytku został oddany Skate Park w Szklarskiej Porębie.
Mimo niesprzyjającej aury ceremonia otwarcia Skate Parku odbyła się zgodnie z planem. Jednym z jej elementów miały być akrobacje na BMX i deskorolkach. Śliska nawierzchnia nie pozwoliła jednak skateborderom na efektowne ewolucje. Obejrzeć można było za to popisy na BMX.

Otwarcia dokonali: obecny burmistrz Mirosław Graf, poprzednio urzędujący Grzegorz Sokoliński i przedstawiciel firmy „Techramps” z Krakowa, która wykonała obiekt.

To naprawdę doskonały obiekt i ciężko w najbliższej okolicy znaleźć lepszy. Godnym odnotowania jest fakt, iż przez cały okres projektowy (rozmowy i uzgodnienia z lokalnymi miłośnikami tej formy rekreacji trwały od września 2013r.) miasto cały czas miało kontakt z lokalnym środowiskiem, dzięki czemu park spełnia oczekiwania zarówno deskorolkowsów, rolkarzy jak i zwolenników BMX.

Obok Szkoły Podstawowej nr 1 powstał w ostatnim okresie cały kompleks wypoczynkowy sprzyjający rekreacji na świeżym powietrzu. Ulokowany jest tam Orlik, siłownia napowietrzna i skatepark, którymi opiekuje się Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. ( MOKSiAL)

  • Hits: 25650
  • Hits: 537
  • Hits: 570
  • Hits: 555