×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Wampirzyce, zombi, Baby Jagi, różowe pająki, duchy i cały zastęp czarownic nawiedziły w ostatnią sobotę października Rodzinny Park Rozrywki Esplanada.

Przebierańcy przybyli aby wziąć udział w pierwszym w Szklarskiej Porębie konkursie Strachy na Lachy. O miano najbardziej przerażającej postaci walczyła blisko pół setki dzieci. Za nim jednak przerażone jury wydało werdykt, strachy miały możliwość wziąć udział w warsztatach zorganizowanych tego wieczora na Esplanadzie. Wspólnie z rodzicami rzeźbiły w dyni, tworzyły piękne kompozycje  z jesiennych liści i robiły kolorowe lampiony. Słuchały przy tym strasznych opowieści literatury dziecięcej. Każdy przebrany i nie przebrany maluch miał również możliwość skorzystania za darmo z Wieży Emocji i Alpine Coaster.

Ostatecznie jury zadecydowało, że najstraszniejszą postacią wieczoru okazała się Zuzanna Górska przebrana za Mumie. II i III miejsca przypadły Czarownicom. Nagrodami dla zwycięzców były bezpłatne karnety na lodowisko w Esplanadzie. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie dostały nagrody.

Organizatorami upiornego wieczoru był Rodzinny Park Rozrywki Esplanada, Szkoła Podstawowa nr 5 oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. (MOKSiAL)