×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Bardzo dziękujemy za wsparcie przy organizacji Forum Nordicum wszystkim naszym partnerom. Dzięki nim ta ważna i prestiżowa konferencja mogła się nie tylko odbyć, ale zakończyła się sukcesem promocyjnym, o czym świadczą dziesiątki pozytywnych relacji medialnych w mediach o zasięgu lokalnym, krajowym i globalnym. Przed około stu gośćmi z Europy, Azji i Ameryki Północnej zaprezentowaliśmy się jako region, który tworzą ludzie, organizacje i instytucje potrafiące ze sobą świetnie współpracować.  

Było to niezwykle ważne tym bardziej, gdy weźmiemy pod uwagę, kim byli nasi goście. To dziennikarze wielkich i wpływowych mediów, menedżerowie światowych organizacji narciarskich oraz szefowie wielkich zawodów sportowych, czyli ludzie mający ogromne doświadczenie w zarządzaniu i promowaniu swoich przedsięwzięć. Nikt inny, jak oni, nie potrafi trafnie ocenić organizatorów innych podobnych wydarzeń, także takich, jak Forum Nordicum.

Grając w jednej drużynie udało nam się pokazać, jak duży potencjał ma nie tylko Szklarska Poręba - główny organizator konferencji Forum Nordicum, ale cały region karkonoski, Harrachov i Dolny Śląsk. Dla naszych gości wartością jest jednak nie tylko potencjał, ale i to, że stoją za nim kompetentni ludzie, którzy są w stanie go wykorzystać, organizując, na przykład, kolejne duże wydarzenia sportowe. Kompetentni, czyli potrafiący ze sobą współpracować, a nie rozpraszający swoje siły na osiąganie liczniejszych, ale mniej ambitnych i mało znaczących celów.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za pomoc i współpracę. Jesteśmy przekonani, że to początek nowej jakości w naszej wspólnej pracy na rzecz promowania naszego regionu z jak najlepszej strony. Razem jesteśmy silniejsi i skuteczniejsi. W mocno konkurencyjnym współczesnym świecie, gdzie mnóstwo regionów ze wszystkich kontynentów stara się przyciągnąć turystów, tylko razem możemy odnieść zwycięstwo.

Dziękujemy:
Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Dolnośląskiego
Urzędowi Miasta Jeleniej Góry
Urzędowi Miasta Karpacza
Związkowi Gmin Karkonoskich
Starostwu Powiatowemu w Jeleniej Górze
Pałacowi Pakoszów
Hucie Julia w Piechowicach
Miastu Harrachov
Termom Cieplickim
Interferie Sport Hotel Bornit
Spółce Sport Szklarska Poręba