×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Sensacyjne zakończyły się tegoroczne Mistrzostwa w Minigolfa w Szklarskiej Porębie organizowane tradycyjnie w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada.

Po raz pierwszy tytułu Mistrza nie zdobył mieszkaniec Szklarskiej Poręby tylko mieszkanka i to Bolesławca. Pani Angelika Jarząb pokonała dotychczasowych mistrzów o  4 punkty i tym samym zdobyła zaszczytny tytuł. Nowa mistrzyni okazała się samorodnym talentem. Była to, jak sama twierdziła, jej druga gra w życiu. Prawdziwą rewelacją jednak okazał się Krystian Jędraszek, który na głowę pobił zawodników we wszystkich trzech kategoriach, osiągając najmniejsza ilość punktów. W tych zawodach bowiem im mniej punktów tym lepiej. Mała ich ilość świadczy o dużej precyzji.
Zawody choć zacięte odbyły się w miłej atmosferze przy słonecznej aurze. Na wszystkich tradycyjnie po zmaganiach czekały ziemniaki prosto z ogniska i pieczone kiełbaski. Organizatorem był Rodzinny Park Rozrywki Esplanada.
W tym roku również po raz pierwszy rozegrano Mistrzostwa w Minigolfa Lokalnej Organizacji Turystycznej. Wygrał nie kto inny jak prezes LOT - Grzegorz Sokoliński.
Zapraszamy za rok !!!

Wyniki:
Kategoria seniorzy
I m-ce Angelika Jarząb
II m-ce Rafał Korwin Piotrowski
III m-ce Oliwier Łukaszewicz

Kategoria młodzież
I m- ce Krystian Jędraszek
II m-ce Marcin Zawół
III m-ce Maciek Zawół

Dzieci
I m- ce Zuzanna Benecka