×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Oprócz Ducha Gór - wszystko ma swój koniec. Tak i tegoroczne wakacje odeszły do wspomnień a wraz z nimi nasze Bezpłatne Wycieczki po magicznym Szlaku Ducha Gór. Zorganizowaliśmy 10 wycieczek, które cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że często brakowało miejsc dla wszystkich chętnych.

Ostatecznie po Magicznym Szlaku Ducha Gór, w ramach naszych tegorocznych wycieczek, powędrowało ok. 0,5 tyś osób. Zwiedziliśmy całą Szklarską Porębę od Wysokiego Kamienia do Szrenicy a nawet zawędrowaliśmy poza granice naszego Miasta np. do Huty Julia w Piechowicach.

Dziękujemy wszystkim turystom, którzy wzięli udział w naszych wyprawach, niezależnie od warunków pogodowych. Jesteście wspaniali! Wasze dobre humory, życzliwość i optymizm to właśnie serce tych wypraw. Trzeba też przyznać, że i sam Duch Gór nam sprzyjał i przygotował tak wspaniała pogodę,… że czasem mogłoby być trochę chłodniej… ;)

Dziękujemy przewodnikom, którzy prowadzili wycieczki urozmaicając je ciekawymi, a nierzadko i tajemniczymi, opowieściami o Szklarskiej Porębie, Karkonoszach i Górach Izerskich.

Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu za objęcie naszych wycieczek Patronatem Honorowym!

Dziękujemy również naszym sponsorom – to dzięki Wam możemy organizować interesujące wycieczki i odwiedzać ciekawe atrakcje turystyczne!

Zapraszamy w wakacje 2016
Referat Promocji Miasta Szklarska Poręba

Organizator


Patronat Honorowy


Sponsorzy