×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Wakacyjny konkurs plastyczny dla dzieci w każdym wieku.

Region Turystyczny Góry Izerskie otrzymał dofinansowanie z Funduszu Mikroprojektów POWT 2007-2013 Cel 3 na projekt p.n. "Rusałka Izerina – patronka Gór Izerskich oczyma dzieci". Projekt obejmuje m.in. konkurs plastyczny, wernisaż, "dzień dziecka" oraz późniejszą objazdową pokonkursową wystawę prac.

Prace należy wykonać w formie dowolnego rysunku lub obrazka w formacie A3 na temat "Rusałka Izerina, patronka Gór Izerskich i jej orszak".

Konkurs ogłaszany jest w trzech kategoriach: do lat 8, 8-12 lat i powyżej 12 lat. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić wyłącznie jedną pracę. Uczestnicy odpowiadają za autentyczność prac. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników będzie połączone z wernisażem i z "dniem dziecka", który odbędzie się na 1października 2011 roku (w godz. 13.00 - 16.00) na Jizerce. 

Ponadto 100 najlepszych prac zostanie zaprezentowanych w formie wystawy objazdowej w kolejnych dwóch miejscowościach po polskiej i czeskiej stronie Gór Izerskich. Całemu przedsięwzięciu towarzyszyć będzie wydanie folderu z malowankami dla najmłodszych. W konkursie wezmą udział dzieci z polskiej i czeskiej strony Gór Izerskich.

W konkursie mogą wziąć udział szkoły podstawowe i muzyczne, ośrodki pracujące z dziećmi, obozy letnie, półkolonie oraz osoby indywidualne. Każdy uczestnik konkursu otrzyma upominek, a zwycięzcy konkursu we wszystkich kategoriach nagrody rzeczowe.

Prace należy nadesłać pocztą do rąk pani Renaty Van Vleet na adres: Turistický region Jizerské hory, Eurocentrum Jablonec nad Nisou, ul. Jiráskova 9, 466 01 Jablonec nad Nisou lub przekazać osobiście po uprzednim uzgodnieniu pod tym samym adresem, pokój nr 308 (3. piętro).

Termin przyjmowania prac do 14.9.2011 r. Do każdej pracy należy dołączyć zgłoszenie.

HISTORIA RUSAŁKI IZERINY
Zgłoszenie konkursowe


 Kontakt :
Renata Van Vleet, tel.: +420 606 077 440
Dana Tkáčová, tel.: +420 608 302 273