×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Zimowo i z zapałem! Od samego rana 27 lutego Szklarska Poręba gościła w programie TVP2 "Pytanie na śniadanie" i na antenie Trójki w audycji "Tu Baron".

 

Już od 8:30 zaczynając od krótkiej rozgrzewki na stoku, Anna Popek i Michał Olszański zapraszali telewidzów Dwójki do Szklarskiej Poręby. Podobnie Piotr Baron, ale w zaciszu namiotu - arenki Żywca. Dziennikarzom towarzyszyły gwiazdy, które zjechały do Szklarskiej Poręby na imprezę "Gwiazdy na śniegu", tak więc czy to stojąc w kolejce po bilet czy z krzesełka wyciągu, można było wypatrzeć znanych i lubianych aktorów i radiowców. Problem mógł być jedynie z rozpoznaniem Piotra Cyrwusa, który przez pewien czas krążył w przebraniu Ducha Gór.

Do przyjazdu do Szklarskiej zachęcali zarówno mieszkańcy, jak i obecni goście Miasta.  Stylowo przebrani narciarze, w strojach  z minionej epoki zapraszali na sobotni Slalom Retro. Maciej Wokan - miejscowy rzeźbiarz i artysta przybliżył widzom programu "Pytanie na Śniadanie" ideę nowo powstającego Magicznego Szlaku Ducha Gór. O rozwoju miasta, swoich pasjach i nowych atrakcjach Szklarskiej opowiadali także goście zaproszeni przez Piotra Barona - m. in. burmistrz miasta Arkadiusz Wichniak, przewodniczący rady Grzegorz Sokoliński czy też mistrz hutnictwa i właściciel Leśnej Huty - Henryk Łubkowski. Na rozgrzewkę na stoku i w audycji radiowej zagrali Dudziarze Wielkopolscy i Marcin Nowakowski, promujący swoją nową płytę "Better Days".

 

Tekst Edyta Głębocka

 

Organizatorzy:

    

Partnerzy:

             

Sponsorzy:

              Patroni medialni: