×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items


Spotkanie z Joanną M. Chmielewską zainaugurowało cykl wieczorów autorskich w Cafe Park Esplanada w Szklarskiej Porębie. Sala była zapełniona czytelniczkami i czytelnikami do ostatniego miejsca.

„Mąż zastępczy” to kolejna powieść tej pisarki od 4 lat mieszkającej w Szklarskiej Porębie. Joanna M. Chmielewska podczas spotkania opowiadała o kulisach powstawania tej książki. A jest to lektura niezwykła, pełna humoru, ciepła i życia. I nie tylko dla kobiet. „Mąż zastępczy” może się również spodobać panom.
http://www.wydawnictwomg.pl/maz-zastepczy/


To czwarta powieść tej autorki. Pani Joanna podczas spotkania zapowiedziała kolejną, uchylając rąbka tajemnicy, że będzie dotyczyć Szklarskiej Poręby. Już jest podpisana umowa z wydawcą, a my czekamy na jej premierę z nadzieją, że będzie zaprezentowana w ramach cyklu spotkań z ludźmi ciekawymi w Cafe Park Esplanada. Dziękujemy za spotkanie zarówno Pani Joannie, jak i czytelniczkom i czytelnikom.

Przy okazji warto nadmienić, że książka dla dzieci autorstwa Pani Joanny pt. „Muszla” została nominowana do konkursu „Przecinek i Kropka” na najlepszą książkę dla dzieci. Rok wcześniej w tym samym konkursie wygrała jej „Niebieska Niedźwiedzica”. Zapraszamy do głosowania http://www.przecinekikropka.pl/konkurs
.