×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Komunikat w sprawie LCapartInformuję Państwa, że na wielu stronach internetowych z ofertą turystyczną, umieszczona jest oferta firmy LCapart, ul. Waryńskiego 2, 45-047 Opole, obejmująca wynajem lokali, m. in. apartamentów w budynku Villa Park przy ul. Dworcowej 1A w Szklarskiej Porębie, do których ta firma nie ma żadnych praw.

Wszystkie z 20 lokali w tym budynku jest własnością prywatną i nie mają one żadnego prawnego powiązania z LCapart.

Zdjęcia apartamentu przy ul. Dworcowej 1A umieszczone na stronie http://lcapart.pl nie pochodzą z żadnego apartamentu w tym budynku, a do właścicieli mieszkań zgłasza się coraz więcej poszkodowanych klientów.

Firma ta wynajmuje więc wirtualne apartamenty szkodząc naszej opinii jako właścicieli tych lokali, a także opinii Szklarskiej Poręby jako atrakcji turystycznej Dolnego Śląska.

Informuję również, że zarówno właściciele apartamentów jak i osoby poszkodowane z Polski i zagranicy zgłosiły już tę sprawę na policję. Zgłaszają się jednak kolejne oszukane osoby, które zapłaciły zaliczki lub całe kwoty za wynajem i później nie mogą się skontaktować się z tą firmą, gdyż nie odbierają tam telefonów i nie odpisują na e-maile.

Wobec powyższego zwracamy się z prośbą o podjęcie działań mających na celu umieszczenie ostrzeżenia o działaniach tej firmy na Waszej stronie internetowej.

Bogdan Wiącek
członek zarządu wspólnoty Villa Park
przy ul. Dworcowej 1A w Szklarskiej Porębie