×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Noclegi

Chawira Kresowy Dwór

Rodzaj obiektu: Pokoje gościnne
Kontakt
Chawira Kresowy Dwór
ul. Szosa Czeska 3; k/dawnej huty "Józefina" następnie "Julia"
58-580
Szklarska Poręba

+48 500 226 917
514 704 266

Popis

Chawira - Kresowy Dwór znajduje sie na terenie dawnej Huty Szkla i Krysztalow "Jozefina." Krysztaly z huty zdobiły kiedyś stoly największych i najznakomitszych królewskich rodow w całej Europie.

CHAWIRA usytuowana jest w okolicy centrum miasta, 6 km od granicy polsko - czeskiej. Kapitalny dojazd do posesji i parking szczególnie doceniany jest zimą!
Oferujemy Państwu dwa domki - w każdym 3 sypialnie z możliwością noclegu dla 6-8 osób i trzy stylowe pokoje 2-osobowe, w pełni wyposażone kuchnie, łazienka (WC, natrysk, umywalka). Dla wszystkich gości udostępniamy salonik oraz pokoj jadalny, gdzie można odpocząć i miło spędzić czas przy kominku i gawędzie po spacerach i uprawianych sportach.
Sprawdź aktualny cennik - na stronie: http://www.chawira.com.pl

DOBA HOTELOWA

trwa od godz. 14.00 w dniu przyjazdu do godz. 12.00 w dniu wyjazdu.

ZAPRASZAMY!

Pokoje

Liczba miejsc noclegowych: 21
Ceny pokoi (od osoby): od 40zł.
Rodzaj pokoju
Ilość pokoi / z łazienkami
Cena
1-osobowe
3/3
50
2-osobowe
3/3
40
3-osobowe
1/1
40
4-osobowe i więcej
2/3
40

Zařízení

Parking, Zwierzęta akceptowane, Internet, Apartamenty

Umístění

CHAWIRA — Kresowy Dwór położony jest w dolinie rzeki Kamiennej w Szklarskiej Porębie nieopodal drogi międzynarodowej E-65 w kierunku na Pragę i Wrocław. CHAWIRA znajduje się na terenie byłej Huty Szkła i Kryształów „JÓZEFINY”, która w latach swojej świetności uważana była za jedną z najbardziej znanych hut kryształów na świecie.

CHAWIRA usytuowana jest b. blisko od centrum Szklarskiej Poręby. W jej pobliżu znajdują się atrakcyjne trasy spacerowe, np. do Wodospadu Kamieńczyka dokąd wspinamy się ok. 900 m; oraz szlaki dla bardziej wytrwałych, np. na Szrenicę. Stamtąd już blisko na Śnieżne Kotły albo do Łabskiego Szczytu. Atrakcyjne położenie CHAWIRY daje możliwość wypraw zarówno w Góry Izerskie jak i Karkonosze. Dla osób lubiących wyzwania proponujemy niezliczoną ilość tras rowerowych.

W zimie natomiast dla miłośników biegów narciarskich, niewątpliwą atrakcją jest, bezpośrednio z CHAWIRY, wjazd na narciarskie trasy spacerowo – turystyczne o łącznej długości ok. 100 km. Proponujemy również by do Jakuszyc – znanych wszystkim z Pucharu Świata w Biegach Narciarskich – udać się jedyną w Polsce, najwyżej położoną, koleją wysokogórską. Z CHAWIRY do maleńkiej stacyjki jest zaledwie 10 minut spacerkiem. W pobliżu Kresowego Dworu jest kilka wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności i wiele innych atrakcji, z którymi możecie Państwo zapoznać się odwiedzając pozostałe propozycje naszej witryny.

A dla tych, którzy zwyczajnie pragną przysłowiowego „świętego spokoju”... proponujemy wypoczynek w stylowych pokojach lub w salonie przy kominku. A także w promieniach słońca w Kresowym Dworze uroczej dolinki rzeki Kamiennej.

Mapa

Speciální nabídky